Výroby pre farmárov a roľníkov, potreby pre chov oviec

OBJEDNAJTE SI EŠTE PRED LETOM ZA ZVÝHODNENÚ CENU: Stojisko, strunga, dojáreň na ovce

Štvormiestne stojisko na dojenie oviec. Celozinkované, s posuvnou stoličkou pre baču, dvierka pre vpustenie zvierat, 4 priečinky pre zotrvanie zvierat pri dojení a 4 dvierka pre vypúšťanie zvierat.

PRI OBJEDNÁVKE 2 A VIAC KUSOV DOSTANETE ZĽAVU: Kruhové kŕmidlo - nakŕmi 28 oviec naraz

Pozinkované kruhové kŕmidlo poskytne potravu naraz pre 28 oviec. Kŕmidlo s priemerom 150 cm je určené pre kruhové balíky sena s priemerom 130 cm. Balík netreba nadvihovať a vkladať do kŕmidla, naopak kŕmidlo stačí rozpojiť, položiť okolo balíka a spojiť. Kŕmidlo je ľahké, jednoduché na prenos. Povrchová úprava - žiarovo zinkované, čo mu zaručuje dlhú životnosť a odolnosť proti poveternostným podmienkam.

Fixačná klietka na strihanie paznechtov oviec a kôz

Najjednoduchšie fixačné zariadenie na ošetrovanie paznechtov, vyrábané v štyroch veľkostných kategóriách od 20, 50, 80, 100kg váhy zvieraťa. Ošetrovateľ má bezpečný prístup k nohám zvieraťa. Ovca alebo koza nemá pri ošetrovaní stlačenú žiadnu časť tela, preto nekladnie odpor. Žiarovo zinkované, ľahké, prenosné. Absolútne praktické, jednoduché, najlacnejšie. 

SLOVENSKÝ NÁPAD - SLOVENSKÝ VÝROBOK priamo od výrobcu.

Jednostojisko na dojenie oviec a kôz

Chovateľom malého počtu oviec a kôz uľahčí prácu pri dojení jednostojisko na ručné alebo strojné dojenie. Vďaka zadným kolieskam a predným úchopovým tyčiam zvládne premiestňovanie stojiska len 1 osoba. Stolička pre dojiča je posúvateľná, zvieratko vstupuje bočným vchodom a po ukončení dojenia je vypustené pomocou zdvihnutia predných dvierok.

 

Šklbačka na hydinu

Bubnová šklbačka na hydinu Vám ušetrí čas a námahu pri čistení hydiny - šklbanie je rýchle, dôkladné a nenaruší vzhľad mäsa.

PRI OBJEDNÁVKE 2 A VIAC KUSOV DOSTANETE ZĽAVU: Kŕmne jasle pre ovce pozinkované

Kŕmne jasle je možné vyhotoviť pohľa požiadavky zákazníka (šírka, výška). Povrchová úprava - zinok zaručuje dlhú životnosť. Spodný žľab zabraňuje vypadávaniu krmiva.

Kôš na divinu pre automobil

 Celozinkovaný kôš na prevoz uloveného zvieraťa bez zašpinenia vnútorných priestorov auta. Upevňuje sa na ťažné zariadenie.

Geleta na dojenie, nádoba na dojenie

Geleta na dojenie je potravinársky nezávadná, ľahko udržiavateľná nádoba na zber ovčieho mieka pri dojení. Je náhradou drevených geliet z minulosti a má neporovnateľne dlhšiu živostnosť ako plastové nádoby na dojenie.

PRI OBJEDNÁVKE 2 A VIAC KUSOV DOSTANETE ZĽAVU: Kŕmne jasle pre ovce závesné pozikované

Závesné kŕmne jasle je možné vyhotoviť podľa Vašich požiadaviek (šírka, výška) na mieru. Povrchová úprava - zinok zaručuje dlhú životnosť.