Ing. Ján ševčík KOVOS - profil spoločnosti

Ing. Ján ševčík KOVOS - profil spoločnosti

Firma KOVOS bola založená v roku 1992. Od svojho vzniku výrazne rozšírila okruh výrobnej činnosti. Vysoká profesionálna úroveň, kvalitné technologické zariadenia, skúsení a kvalifikovaní výrobno-montážni pracovníci, už vyše 18 rokov zaručujú spoľahlivosť a kvalitu výrobkov a služieb.

Kto sú naši zákazníci

Výraznou prednosťou našej spoločnosti, je jej široká výrobná pôsobnosť schopná uspokojiť dopyt po nerezových výrobných a pomocných zariadeniach pre mnohé typy potravinársky zameraných prevádzok najmä:

  • stravovacie zariadenia, školské kuchyne
  • zariadenia zaoberajúce sa spracovaním mäsa a mäsových výrobkov
  • pekárne, cukrárne, pizzérie, zmrzlinárne
  • víkendové vybavenie
  • malú stavebnú mechanizáciu
  • chovatelia oviec, hydiny, predaj z dvora

Samozrejme, vítame záujem aj zo strany bežných spotrebiteľov, ktorým ponúkame najmä nerezové krbové náradie, vybavenie na posedenie v prírode - kotlík na guláš, grilovacia panvica a wok panvica nad ohnisko na trojnožke, malá domáca udiareň na ryby a syr a pod.

Konštrukcia a výroba

Ponúkame vám flexibilitu a pripravenosť vyrábať netypické výrobky podľa špecifických požiadaviek. V prípade Vášho záujmu o akýkoľvek výrobok z nerezu, ktorý nie je možné bežne kúpiť, popíšte Vaše predstavy o produkte nášmu konštruktérovi, ktorý Vám ho nakreslí, a po odsúhlasení všetkých detailov a akceptovaní cenovej ponuky, produkt zhotovíme v čo najlepšej kvalite a k Vašej spokojnosti. Pri výrobe dodržiavame prísne kritériá a hlavný dôraz kladieme na ich kvalitné prevedenie, dlhodobú funkčnosť a spokojnosť klienta.

Tešíme sa na spoluprácu.